Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Czytaj naszą politykę prywatności.

 Opis projektu

Real Time Care Technology Sp. z o.o. realizuje projekt w ramach Działania 1.1.2 POPW Rozwój startupów w Polsce Wschodniej, dofinansowany z Funduszy Europejskich na opracowanie systemu Horsano do zdalnego monitorowania zdrowia konia w czasie rzeczywistym oraz wczesnego wykrywania zagrożenia jego życia.

Celem projektu

Głównym celem projektu jest stworzenie, wdrożenie i sprzedaż na rynek krajowy, a następnie docelowo na rynki zagraniczne systemu Horsano.

Planowane efekty

Wnioskodawca dzięki przeprowadzonym pracom badawczym, wykorzystaniu zdobytego doświadczenia oraz posiadanemu posiadanemu „know–how”, będzie w stanie stworzyć́  nowy produkt o rewolucyjnych cechach, który skutecznie zagospodaruje zidentyfikowaną niszę rynkową i wywrze istotny wpływ na rynek opieki zdrowotnej koni poprzez upowszechnienie się̨  zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Efektem realizacji projektu będzie opracowanie nowego produktu.

Okres realizacji projektu: 2022-01-01 – 2023-03-31

Wartość projektu: 1 272 286,00 PLN

Kwota dofinansowania: 999 770,00 PLN

HORSANO BY

REAL TIME CARE TECHNOLOGY SP. Z O.O

 

ul. Gospodarcza 26 20-213 LUBLIN

E-mail: horsano@realtimecare.tech Tel: +48 721 099 066

Polityka prywatności RODO